Nidarholm-logo

Medlemmer


Fløyte
Anja Sandvoll
Bjørnhild Roel, Valgkomité, Gruppeleder fløyte
Bodil Hov, Noteansvarlig
Elin Aandal-Herseth
Gunn Hilmarsen, Prosjektansvarlig
Hanne Mørkeseth, Sekretær
Ingunn Kristin Forfang
Nina Moen Sælø, Medlem plankomité
Tone Dahl, Planansvarlig
Vilde Stordal

Obo
Arnulf Johansen
Elin Torp Meland
Tuva Hatlelid Mortensen

Fagott
Nick Macorison
Rakel Skaar Kristensen, Informasjonsansvarlig, Gruppeleder fagott
Sigurd Gartmann, Kontroll- og revisjonskomité

Klarinett
Anders Hoglert
Anja Kathrine Rindstad, Styremedlem
Anneli Walla Aune
Camilla Vikingsen
Frida Lund, Besetningsansvarlig
Hege Østraat
Håkon Christensen
Håkon Soldal Karlsen, Gruppeleder klarinett
Jon Greger Blix Madsen, Materialforvalter
Karoline Klevan
Lise Christin Walla
Rune Skredderbakken
Sidsel Helen Walla Saasen
Torgrim Lie
Trine Nordeng
Wenche Heggem
Åse Håtveit, Tur- og festkomité

Saksofon
Anders Jørgensen Hellesund
Anita Lorck
Anne Kristine (Tine) Solheim
Frode Krogstad, Gruppeleder saksofon
Idunn Snorresdatter Wæhler
Nicholas Christiansen
Åste Selnæs Domaas

Horn
Arne H. Juul, Medlem plankomité
Gavin David Lee
Maria Torgersen
Matias Saue Romundset
Nina Pleym Spigset
Therese Scheldt
Trude Johansen, Gruppeleder horn
even brodwall

Småmessing
Erik Hagtun
Erlend Holand Kolstø
Henrik Granum
Irene Hov
Jannicke Fiskvik
Kjersti Malvik, Valgkomité
Lars Lødemel Sandberg
Magnus Lydvo Aas
Mette Stene Ertsgaard, Gruppeleder småmessing
Roar Christensen, Kontroll- og revisjonskomité

Trombone
Carl Christian Storvold, Valgkomité
Cathrine Holmesland, Gruppeleder trombone
Elise Maurset Reigstad, Tur- og festkomité
Endre Sørebø
Harry Eide
June M. B.Trøan
Nina Kongshaug

Euph
Hans Schjelderup Aune, Økonomiansvarlig, Gruppeleder euphonium
Johannes Anderssen
Kjell Eide

Tuba
Heidi Solem, Gruppeleder tuba
Jostein Jenssen Solstad
Kristoffer Nyborg Gregertsen
Stein-Martin Tilrum Fagerland
Thomas Stavik-Karlsen

Slagverk
Eli Smeplass
Mats Berg, Styreleder
Thomas Kristiansen, Gruppeleder slagverk
Torgrim Valrygg